Bulvar Moda

Kombin Önerileri, Makyaj Fikirleri, Saç Bakım Önerileri

2016 Trend Tesettür Kombinleri

2016 Tesettür kombinlerini incelemek ve fikir edinmek, kıyafet seçiminde oldukça faydalı olacaktır. Bayanlar için kıyafet kombinlemek oldukça zor bir iştir. Özellikle tesettürlü bayanlar için zorluk daha da artmaktadır. Kıyafeti, eşarp modeli, aksesuarı, elbise ve etek derken hepsini uyum içerisinde giymek büyük uğraş istemektedir. Kombin yapmakta zorlandığınız vakitlerde Bulvar Moda olarak hazırladığımız makaleyi incelemeniz, fikir edinme açısından ciddi önem taşımaktadır. Tesettür kombinleri 2016 yılı içerisinde hangi renk ve tonlarda seçiliyor?

TESETTÜR KOMBİN YAPARKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

2016 tesettür kombinleri yaparken, mutlaka renklerin ve kıyafetlerin uyumuna önem vermelisiniz. Bu uyumu aksesuarlar ile ahenkli bir hale getirmeli, aşırı gösterişe kaçmamanız uyum açısından önemli olacaktır. Birbirinden farklı tonlar tercih edilmemelidir. 2016 tesettür giyim kombinlerinde en çok dikkat edilmesi gereken nokta olarak renk uyumu gösteriliyor. Böyle sade ve şık bir kombin oluşturmak istiyorsanız sade bir şal modeli, babet ve denim elbise tercih edebilirsiniz. Bu kombin her yere uyumlu olmakla birlikte, oldukça şık bir kombindir.

2016 Tesettür Bej Kombinleri

2016 Tesettür Bej Kombinleri

DESENLİ ETEK MODELLERİ 2016 YILININ TRENDİ HALİNE GELDİ

Desenli etek modelleri uzun süredir trendler arasında yer almasa da; sezon sonuna doğru ciddi şekilde rağbet görmeye başladı. Özellikle doğru kombin edildiğinde oldukça şık bir sonuç vermektedir. Bu kombinde önemli olan eteklerin içerisindeki desenlerin rengi ile kıyafet renklerinin uyumlu olması gerekiyor. Bu desenler ile uyumlu gömlek ve bluzların fazla olması da, bu kombini oluşturmayı daha da kolaylaştırıyor. Bu nedenle tesettür desenli etek kombinleri, 2016 yılının en trend kombinleri arasında yer aldı.

2016 Desenli Etek Kombinleri

2016 Desenli Etek Kombinleri

2016 TESETTÜR KOMBİNLERİNDE SOFT TONLAR ÖNE ÇIKIYOR

2016 tesettür kombinlerinde en çok göze çarpan renkler soft ile pastel tonların uyumu olarak görünüyor. Bu renklerin yanı sıra mavi ve bordo uyumu da göze çarpıyor. Özellikle yaz aylarında soft ve pastel olarak pudra tonlar tercih edilirken, kış aylarında daha koyu olan renkler tercih ediliyor. İki mevsimde de ortak olarak kullanılan kombin renkleri arasında siyah ve beyaz yer alıyor. İki mevsime de uyumlu olan bu renkler, kolaylıkla da kombinlenebiliyor.

Yaz Kış Tesettür Modelleri

Yaz Kış Tesettür Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir