Bulvar Moda

Kombin Önerileri, Makyaj Fikirleri, Saç Bakım Önerileri

2017 Bayan Çizme Bot Modelleri

Çizme bot modelleri kış aylarında en çok ihtiyaç duyduğumuz şeyler arasında yer alıyor. Havaların soğuması ile birlikte bayan çizme modelleri de rağbet görmeye başladı. Çizme bot modelleri 2017 yılında da bayanların ilgi odağı olmuştur. Oldukça fazla çizme modelleri bulunmaktadır. Ayrıca bu çizmeler, kendi içinde de belli kategorilere ayrılmaktadır.

BAYAN ÇİZME MODELLERİ

Özellikle kış aylarında rağbet gören çizme modelleri kendi içerisinde değişmektedir. Bazı çizmeler topuklu iken bazıları düztabandır. Ayrıca kış aylarında bayan çizme bot modelleri tercih edilmektedir. Çizme modelleri ise aşağıdaki gibidir;

-Kalın Düz Taban Çizme Modelleri

-Düz Tabanlı Çizme Modelleri

-İnce Topuklu Çizme Modelleri

-Platform Taban Çizme Modelleri

-Gizli Topuklu Çizme Modelleri

-Fermuarlı Çizme Modelleri

-Topuksuz Çizme Modelleri

-Kemerli ve Zımbalı Çizme Modelleri

Çizme Bot Modelleri

ÇİZME BOT MODELLERİ

Çizme modellerini elbise ve kıyafetler ile kombinlemek oldukça kolaydır. Birçok kıyafete uyumlu olan bayan çizme modelleri, genellikle dar pantolon ve eteğin altına daha uyumlu olmaktadır. Ayrıca kış aylarında farklı ve şık bir görünüme sahip olmak isteyenler; etek, dar pantolon ya da taytın altına çizme giyebilirler. Bulvar Moda ekibi olarak sizlere bot ve bayan çizme modellerini derledik.

Çizme Modelleri

KIYAFET İLE KOMBİNLEME

Bayan çizmeler her dönemin en çok talep gören ayakkabı modelleri arasında yer almıştır. Özellikle kış aylarında eteklerin altına giyebilirsiniz. Siyah etek, siyah çizmeler ve açık renkli bir çorap ile kombinlemeniz oldukça şık duracaktır.

Etek dışında bir kıyafet ile kombinlemek istiyorsanız; renkli taytları da kullanabilirsiniz. Dar pantolonların ve renkli taytların üzerine çizme giyebilirsiniz.

Püsküllü Bayan Çizme Modelleri

Ayrıca çizmeler şık olduğu kadar sıcak da tutmaktadır. Bu yüzden kış aylarında çizmeler tercih edilmektedir. Moda tasarımcıları da kış aylarında yaptığı kombinlerde çizme modellerini mutlaka kullanmaktadır. Çizmeler ile çoğu kıyafete uyum sağlayabilirsiniz.

Sizler de çizme ile kıyafet kombin önerilerinizi konumuzun altından yorum olarak yazabilirsiniz. Fikirleriniz bizler için değerlidir.

 

Düz Taban Çizme Modelleri

Topuklu Çizme Bot Modelleri

Şu linkten de 2017 Kışlık Tesettür Modellerine ulaşabilirsiniz; http://www.bulvarmoda.com/2017-kislik-tesettur-modelleri/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir