Bulvar Moda

Kombin Önerileri, Makyaj Fikirleri, Saç Bakım Önerileri

2017 Gelinlik Modelleri

Gelinler en özel günlerinde davetliler ve düğüne katılanlar arasında en şık ve güzeli olmak zorundadır. Bu özel günde gelinlik seçimi yapmak da oldukça zordur. Bulvar Moda ekibi olarak sizler için 2017 gelinlik modelleri konusunu hazırladık. Konumuzu inceleyerek gelinlik modelleri hakkında fikir sahibi olabilir, isterseniz konunun altına bulunan yorum kısmından da düşüncelerinizi bize iletebilirsiniz.

GELİNLİK MODELLERİ 2017

2017 yılına gireceğimiz şu günlerde evlenme düşüncesi olan bayanların aklında ise gelinlik modelleri yer alıyor. Evlenmeyi planlayan bayanların ilk olarak seçmesi gereken kıyafet gelinlik oluyor. Hızlı karar veremeyenler için gelinlik seçmek bir sıkıntı haline dönüşebilir. Özellikle gelinlik modelleri 2017 yılında da değişime uğramaya devam ediyor. Yeni yılda ise genellikle gerçekçilikten uzaklaşılmayan; sade ama iddialı gelinlikler tercih ediliyor. Bu yeni sezon gelinlik modelleri sizleri düğündeki en şık ve en gösterişli kişi haline getirecek.

2017 Gelinlik

AKLINIZDAKİ GELİNLİK MODELLERİNE KARAR VERİN

Aslında evlenen kişiler ilk olarak başkasının ne söyleyeceğini düşünür. Ayrıca gelinlerin ilk sorduğu sorular arasında “Elalem ne der?”, “Acaba beğenir mi?” yer almaktadır. Ancak bu düğün sizin ve evlenecek olan yine sizlersiniz. Bu yüzden gelinlik modellerine bakarken; başkasına göre değil kendi zevklerinize göre inceleyin. Sonuçta bu düğün hayatınızda bir kez olacak ve en iyi şekilde olması gerek. Mutsuz olacağınız ya da içinize sinmeyen durumların olmaması gerekiyor. Bunun için de asla başkalarının fikirlerine takılmayın.

2017 Gelinlik

GELİNLİK SEÇİMİNDE NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?

Gelinlik seçimi yaparken ilk olarak ne istediğinizi bilmeniz gerekir. Aklınızda oluşan birkaç fikrin ardından gelinlik modellerini inceleyin. Modeli seçtikten sonra ikinci olarak damatlık ile uyumlu olup olmadığına bakın. Çünkü düğünde yan yana durduğunuzda sizin ve eşinizin uyumlu olması gerekiyor. Ancak bu şekilde tam bir bütünlük sağlanabilir. 2017 sezonunda gelinlik seçimi yaparken özellikle sade ve gerçekçi modelleri tercih edin. Bu modeller her ne kadar sade gibi dursa da; düğünde size oldukça şık bir görünüm katacaktır. Damatlık ile tam uyumlu bir gelinlik olduğunda ise gecenin en uyumlu ve güzel çifti şüphesiz siz olacaksınız.

Diğer konularımızı incelemek için;

Armine Eşarp Modelleri 2017 Kış Koleksiyonuhttp://www.bulvarmoda.com/armine-esarp-modelleri-2017-kis-koleksiyonu

Pançolar ve Büyük Atkılar ile 2017 Kış Modasıhttp://www.bulvarmoda.com/pancolar-ve-buyuk-atkilar-ile-2017-kis-modasi

2017 Bayan Çizme Bot Modellerihttp://www.bulvarmoda.com/2017-bayan-cizme-bot-modelleri

Gelinlik modellerini incelemek için;

2017 Gelinlik Modelleri

2017 Gelinlik Modelleri

2017 Gelinlik Modelleri

2017 Gelinlik Modelleri

2017 Gelinlik Modelleri

2017 Gelinlik Modelleri

2017 Gelinlik Modelleri

2017 Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir