Bulvar Moda

Kombin Önerileri, Makyaj Fikirleri, Saç Bakım Önerileri

Çıt Çıt Saç Nasıl Takılır?

Çıt çıt saç son dönemin trendleri haline gelmiştir. Kısa saçlarını uzatmak isteyen ya da saçlarına kimyasal ürünler kullanarak yıpratmak istemeyen bayanlar, ilk olarak takma saçları tercih ediyorlar. Takma saç modelleri çok fazladır. Takma saç olarak saç kaynağı, postiş, çıt çıt ve peruk kullanılmaktadır. Ancak aralarında en çok tercih edilenler postiş ve çıt çıtdır. Bulvar Moda ekibi olarak “Çıt çıt saç nasıl takılır?” sorusunu sizler için cevapladık…

ÇIT ÇIT SAÇ NASIL UYGULANIR?

Bayanların en çok tercih ettiği takma saç modelleri arasında çıt çıt yer almaktadır. Çıt çıt postiş ile birlikte yapımı meşakkatli bir takma saç türüdür. Çıt çıt saç uygulamasının en zor kısmı ise saç toplama olarak gösterilmektedir. Evinizde bu işlemi yapamıyorsanız mutlaka bir uzmana danışmanızda fayda var. Genelde 6’lı, 8’li ve yarım ay olarak tabir edilen çıt çıt modelleri, uygulaması zor ancak oldukça şık sonuçlar veren bir saç modelidir.

Aşağıdaki resimde çıt çıt modelin saça uygulama şeklini görebilirsiniz.

Çıt Çıt Takma Saç Nasıl Takılır?

Çıt Çıt Takma Saç Nasıl Takılır?

ÇIT ÇIT SAÇI DOLGUNLAŞTIRIR

Çıt çıt ile saçlarınızı daha dolgun, farklı renklerde ve daha uzun gösterme şansını vardır. Genellikle saçlarını boyamak istemeyen ya da farklı renkleri denemek isteyen bayanların ortak tercihi olan çıt çıt, bayanlar arasında oldukça yaygındır. Her ne kadar çıt çıt saç takmak meşakkatli bir iş olsa da, evinizde uygulamanız mümkün.

Aşağıdaki videomuzda evde çıt çıt saç nasıl takılır öğrenebilirsiniz.

Videoyu izledikten sonra çıt çıt saç takmanın zorluğunu az çok görmüş olacaksınız. Videodan sonra evde bu işlemi yapamayacağınızı düşünüyorsanız; mutlaka kuaför ya da güzellik salonundan yardım almalısınız. Takma çıt çıt saç, tek başına yapılması oldukça zor bir modeldir. Bunun yanı sıra arkadaşlarınızdan ya da kuaförünüzden destek alarak bunu uygulamanız mümkün. Aşağıdaki videoda ise güzellik salonlarında çıt çıt saçın nasıl takıldığını görebilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/BMwyA6tg65J/?taken-by=bulvarmoda

Çıt çıt saç modelleri ile saçlarınıza farklı bir görünüm kazandırmanız mümkün. Ayrıca farklı renk ve tonları ilk olarak çıt çıt ile deneyebilir, daha sonra kalıcı olarak saçlarınıza uygulayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir