Bulvar Moda

Kombin Önerileri, Makyaj Fikirleri, Saç Bakım Önerileri

En İyi Kırışıklık Kremi

Zaman geçtikçe ciltte çeşitli kırışıklıklar oluşmaktadır. Bu kırışıklıklar genellikle yaşın ilerlemesi ile birlikte ortaya çıkabilmektedir. Kadınlar arasında en çok merak edilen sorular arasında ise en iyi kırışıklık kremi hangisi yer almaktadır. Özellikle yaş ilerledikçe vücutta bulunan ince çizgiler daha belirgin bir hale geliyor. Bayanlar ise bu konuda yeni arayışlara giriyor. Krem ya da yapay ürün kullanmak istemeyenler ise genellikle evde kırışıklık maskesi tarifleri hakkında araştırma yapıyor. Uzmanlarımız tarafından yapılan incelemelerde ise bazı krem markaları belirlendi. Deneyimlerimize göre yaşın ilerlemesi ile birlikte ortaya çıkan kırışıkları Alicia krem ile önleyebilirsiniz.

En İyi Kırışıklık Kremi

ALİCİA KIRIŞIKLIK KREMİ

Alicia krem kırışıklık konusunda en iyi kırışıklık kremi arasında yer almaktadır. Alicia krem seti içeriğinde Nemlendirici Lipozom Jeli, Propolis İçeren Göz Kremi ve Gece Kremi bulunmaktadır. Bu üçlü seti kullanarak kırışıklıkları ortadan kaldırabilirsiniz. Alicia krem Küba’da üretilmektedir. Ancak artık ülkemizde de satışı yapılmaktadır. Bu ürünü internet üzerinden rahatlıkla alabilirsiniz.

En İyi Kırışıklık Kremi

1- Nemlendirici Lipozom Jeli

Cilt bakımı konusunda en önemli detay nemlendiricidir. Çantanızda mutlaka bir nemlendirici krem bulunmalıdır. En kaliteli nemlendirici kremi ise sizler için belirledik. Alicia Lipozom Jeli, cildinizin nem ihtiyacını karşılamaya yardımcı olacaktır. Bu ürünü sabah cildinizi temizledikten sonra uygulayabilirsiniz. Makyaj öncesi yüzünüze uygulamanız daha iyi olacaktır.

En İyi Gece Kremi

2- Gece Kremi

Alicia kremi dünya çapında ünlü yapan ürün ise gece kremi olarak gösteriliyor. Bu ürünün içerisinde plasenta ve aloe özü bulunmaktadır. Özellikle bu ürün yaşlanma karşıtı olarak sıkça kullanılmaktadır. Plesantanın özellikleri ise cilt fonksiyonlarını düzenlemeye yardımcı olmasıdır. Ayrıca bu madde ciltte onarım, yağ bezlerinin kontrolü ve cildin sıkılaşmasına yardımcı olmaktadır. Bu ürün yumurta akı ile aynı özellikle sahiptir. Yumurta akı kullanarak da aynı sonuçları elde etmeniz mümkün.

En İyi Kırışıklık Kremi: Alicia

3- Propolis İçeren Göz Kremi

Eğer sizler de en iyi göz çevresi kremi hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız mutlaka bu kısma dikkat etmelisiniz. Genç yaşlardan itibaren göz çevresinde belli olan ince çizgileri, propolis içeren göz kremi ile önleyebilirsiniz. Alicia kremleri hassas göz çevresi için geliştirilmiştir. İçeriğinde bulundurduğu propolis ile cildi yenilen yapılandırır, onarır ve sık bir hale gelmesini sağlar. Bu ürün sayesinde gözaltı kırışıklıklarından kurtulmanız mümkün.

Diğer cilt bakımı konularına aşağıdan erişebilirsiniz;

http://www.bulvarmoda.com/sifa-kaynagi-greyfurt-yagi/

http://www.bulvarmoda.com/ciltteki-lekeleri-ve-siyah-nokta-temizleme/

http://www.bulvarmoda.com/ardic-yagi-kremi-faydalari-ve-kullanimi/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir