Bulvar Moda

Kombin Önerileri, Makyaj Fikirleri, Saç Bakım Önerileri

Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri

Özellikle bayanlar hızlı saç uzatma yöntemlerini merak etmektedir. Çoğu zaman iyi ya da kötü durumlardan dolayı saçlarımızı fazla kısaltmış olabiliriz ya da saçlarımızın bulunduğu uzunluktan daha uzun görmek isteyebiliriz. Bayanlar için saçların görünüşü ve bakımlı olması oldukça önemlidir. Yazımızın devamında hızlı saç uzatma yöntemlerini bulabilirsiniz.

HIZLI SAÇ UZATMA

Saçlarınıza bakım yapmanız yapay ürünlerle olduğu gibi evde doğal ürünlerle de mümkün olmaktadır. Saçlarınızın rengini değiştirerek ve bakım ürünleri kullanarak da saçlarınıza geniş çaplı bir bakım yapabilirsiniz. Yavaş uzayan saçlarınız için saç uzatma yöntemlerini uygulayabilirsiniz. Aşağıdaki saç bakım ve saç uzatma maddelerini uygulamayı unutmayın. Ayrıca Saç Yıkarken Yapılan Hataları‘ı inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

Aşağıdaki videoyu izleyerek saçlarınızı nasıl kısa sürede uzatabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

SAÇ UZATMA YÖNTEMLERİ

Hızlı saç uzatmak için;

1- İlk olarak saç uzatmanız için bir kür tarifi vereceğiz. Saçlarınızı hızlı uzatmak ve parlak olmasını istiyorsanız; üçer damla lavanta yağı, jojoba yağı ve biberiye yağı ile birlikte ikişer damla sedir ağacı yağı ve kekik yağını kısık ateşte ısıtın. Daha sonra bu kürü saç diplerinize uygulayın. Ayrıca Argan Yağının Faydaları konumuzu inceleyerek argan yağı ile saç bakımı hakkında da fikir sahibi olabilirsiniz.

2- Saç uzatmanın yolları oldukça fazladır. Sıradaki anlatacağımız şey biraz zor gelebilir; ancak uyguladıktan sonra sonuca sizde şaşıracaksınız. Yapmanız gereken şeyler; yumurta akını saçlarınıza sürüp streç film ile sarmalısınız. Birkaç saat bekletip çıkardığınızda saçlarınızın daha güçlü olduğunu göreceksiniz. Bu da saç uzatma yolları arasında en çok tercih edilenlerdendir.

Saç Uzatma Yöntemleri

Saç Uzatma Yöntemleri

3- Ayrıca saçlarınızın kısa sürede uzamasını istiyorsanız yapmanız gereken şeyler arasında bol bol su içmekte yer alıyor. Günde 8 bardak su içmeniz metabolizmanızın hızlanmasını hem de saçlarınızın güçlü ve daha çabuk şekilde uzamasına yardımcı olacaktır.

4- Ayrıca saçları da taramak uzaması içi yardımcı olacaktır. Fırsat bulduğunuz zamanlarda saçlarınızı taramayı unutmayın. Saç diplerinize masaj yapmanız, saç derinizdeki kan akışını arttıracaktır. Bu da saç uzamasına yardımcı olacaktır.

5- Saçlarınızı şekillendirmek için kullandığınız fön makineleri de saçlara ciddi şekilde zarar vermektedir. Bunun yerine havlu ile kurutmanız daha iyi olacaktır.

6- Beslenme alışkanlıklarınız da doğrudan saçlarınızı etkileyecektir. Saçlarınızın kısa sürede uzamasını istiyorsanız; balık, meyve ve bolca kırmızı et tüketiniz.

Konumuzun devamında ise uzun saç modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri

Uzun Saç Modelleri

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir