Bulvar Moda

Kombin Önerileri, Makyaj Fikirleri, Saç Bakım Önerileri

İbrahim Saraçoğlu Hızlı Saç Uzatma Kürü

Hızlı saç uzatma için birbirinden farklı kürler, ilaçlar, maskeler ve şampuanlar denenmektedir. Ancak bu ürünler oldukça pahalı ve zahmetli olmaktadır. Ayrıca ürünlerde kimyasal maddeler bulunması sebebiyle çoğu zaman tercih edilmemektedir. Peki evde doğal yollar ile hızlı saç uzatmak mümkün mü? Saçların daha hızlı uzamasını istiyorsanız sizler de İbrahim Saraçoğlu hızlı saç uzatma kürünü kullanabilirsiniz. Bulvar Moda ekibi olarak sizler için saç uzatma kürünü hazırladık.

SAÇ NASIL UZAR?

Saçın uzama hızlı çoğu zaman beslenme, yaş ve mevsim ile alakalı olabilmektedir. Ayrıca kişinin sağlık durumu da saçın uzama hızını doğrudan etkilemektedir. Peki saç uzama hızınızı yükseltmek için neler yapmak gerekiyor? Bu sorunun cevabını aşağıda hazırladığımız İbrahim Saraçoğlu saç uzatma kürü ile bulabilirsiniz.

Lavanta İle Saç Uzatma Maskesi

Lavanta İle Saç Uzatma Maskesi

İBRAHİM SARAÇOĞLU SAÇ UZATMA KÜRÜ

Uzman alternatif tıpçı İbrahim Saraçoğlu, kısa saçtan şikayet eden bayanlar için özel bir kür öneriyor. Bu kür ile saç uzama hızınızı kısa süre içinde arttırabilirsiniz.

Malzemeler: 1 avuç lavanta, 3 bardak su.

Uygulama: 3 bardak suyu kaynattıktan sonra ocağı söndürüyoruz. Ardından lavantaları içine atarak demlenmesini bekliyoruz. 15 dakika sonra hazırladığımız karışımı alıp saç diplerimize sürüyoruz. 30-40 dakika bekledikten sonra ılık su ile durulayın. Bu kürü fırsat buldukça denemelisiniz. Kürü denedikten sonra saç uzama hızınızın değişeceğinden emin olabilirsiniz.

Keçiboynuzuyla Saç Uzatma

Keçiboynuzuyla Saç Uzatma

KEÇİBOYNUZU İLE SAÇ UZATMA

Ayrıca İbrahim Saraçoğlu, hızlı saç uzama için keçiboynuzunun önemli rol oynadığını söylüyor. Yaptığı açıklamada sabah ve öğlen vakitlerinde 1 kaşık keçiboynuzu pekmezinin, hızlı saç uzaması açısından önemli olduğunu belirtti. Ayrıca keçiboynuzu sağlık konusunda da fayda sağlıyor. Yukarıda belirtilen kürü kullandıktan sonra keçiboynuzu pekmezi de yenildiği taktirde saç uzama hızınız daha da artacaktır.

Yukarıda belirtilen kürleri kullanarak saç uzama hızınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca bu işlem için bazı ilaçları da kullanabilirsiniz ancak bunun için mutlaka bir uzmandan destek almanız gerekiyor. Ayrıca evde yapılan bu kürlerin herhangi bir yan etkisi ya da zararı bulunmamaktadır.

Önceki yazımız olan Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri‘ni de inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir