Bulvar Moda

Kombin Önerileri, Makyaj Fikirleri, Saç Bakım Önerileri

Kiralık Aşk Defne Saç Rengi

STAR TV ekranlarında yayın hayatına başlayan Kiralık Aşk dizisi kısa süre içerisinde herkesin beğenisi haline geldi. Kiralık Aşk Defne saç rengi ise son dönemde oldukça merak edilmektedir. Asıl adı Elçin Sangu olan Kiralık Aşk Defne’nin saç rengi ve saç stilleri hakkında bilgi vereceğiz. Elçin Sangu saç rengi ve saç modellerini sizler için derledik.

KİRALIK AŞK DEFNE SAÇ RENGİ

Son olarak Kiralık Aşk dizisinde rol alan Elçin Sangu, daha önceki dizi ve TV programlarında da yine karşımıza aynı saç stilleri ile çıkmıştır. Genelde aynı saç rengi ve modellerini tercih eden Elçin Sangu, her zaman güzelliğini korumayı başarmıştır. Elçin Sangu’nun saç rengi ise doğal kızıldır. Elçin Sangu daha önce kendisine sorulan sorulara da doğal kızılım cevabını vermişti.
Kiralık Aşk dizisinin sevilen karakteri Defne, giydiği kıyafetler ile saç rengini uyumlu hale getirmektedir. Elçin Sangu saç stilleri her zaman bayanların ilgi noktası olmuştur. Kızıl saçlı ve beyaz tenli bayanlar için kıyafet seçimi yapmak oldukça zordur. Elçin Sangu de zaman zaman bu durumdan şikâyet etse de, saç r engini sevdiğini ve bırakmak istemediğini belirtiyor.

KİRALIK AŞK DEFNE SAÇ STİLLERİ

Kiralık Aşk’ın sevilen karakteri Defne, ilk günden seyircilerin ilgi odağı haline geldi. Bilindiği üzere Elçin Sangu, Kiralık Aşk’ın 1.bölümünde uzun ve kıvırcık bir saç ile çıkmıştı. Saç rengi ise doğal kızıldı.

Kiralık Aşk Defne Saç Modeli

Birinci bölümün ardından iş hayatına atılan Defne, saç stilini de bu doğrultuda değiştirmeyi ihmal etmiyor. Saçlarını biraz kısaltan ancak renginden vazgeçmeyen Defne, karşımıza oldukça şık ve bakımlı bir şekilde çıkıyor.

Kiralık Aşk Defne Kıyafet

Bir süre aynı saç stilini kullanan Defne, Kiralık Aşk’ın üçüncü bölümü ile artık tamamen saç modelini oturtuyor ve kaliteli bir model ortaya çıkıyor. Bulunduğu ortama uygun bir saç modeli tercih eden Defne, sevenlerini bir kez daha büyülemeyi başarıyor.

Kiralık Aşk Defne

Dizinin başka bir bölümünde ise Defne, özel bir geceye katılıyor. Burada mavi bir elbise tercih eden Defne, saç rengi ve saç şekli ile mükemmel bir uyum sağlıyor. Burada ise Elçin Sangu’nu topuz saç modelini görüyoruz.

Kiralık Aşk Defne Mavi Elbise

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir