Bulvar Moda

Kombin Önerileri, Makyaj Fikirleri, Saç Bakım Önerileri

Kış Saç Renkleri 2017

Saç renkleri bir bayan için olmazsa olmazdır. Kış saç renkleri 2017 yılında da oldukça merak edilmektedir. Saç rengi insanların cilt rengi ile uyumlu olmalıdır. Kış aylarında bazı popüler saç renkleri vardır. Bu renkler; özellikle kış aylarında sizi şık ve güzel göstermek için bazı saç renkleri önerilerimiz olacak. Kış için saç renkleri konusunda fikirleriniz var ise konu altından yorum olarak bırakabilirsiniz.

2017 SAÇ RENKLERİ

2017 yılına gireceğimiz şu günlerde kış mevsimine uygun saç renkleri tercih etmeniz daha iyi olacaktır. Kış mevsimine uyumlu saç renkleri arasında; şampanya kızılı, çikolata kahvesi, sörf ruhu, gül kurusu, platin aşkı, sofistike siyah, elektrik kırmızısı, dinamik espresso yer almaktadır.

Kış Saç Renkleri Şampanya Kızılı

Şampanya Kızılı Saç Rengi: Bu renk, uzun yıllardır oldukça fazla ilgi görmektedir. Ancak şampanya kızılı rengi özellikle 2017 kış saç renkleri arasında ayrı bir popülerliğe sahiptir. Hollywood’da da sıkça kullanılan bu renk, yeni nesil için oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Bu derin kızıl tonu tarçın ve bakır karışımı ile oluşmaktadır.

Çikolata Kahvesi Saç Rengi

Çikolata Kahvesi Saç Rengi: Kış mevsimine en uygun saç renkleri arasında çikolata kahvesi de yer almaktadır. Kışa yeni bir imaj ile giriş yapmak ve farklı bir saç tonu ile dikkatleri üzerinize çekmek isterseniz; çikolata kahvesi saç rengini kullanın. Bu renk ayrıca sizin daha genç görünmenize yardımcı olacaktır.

Sahil Sarısı Saç Rengi

Sörf Ruhu: Koyu diplerinizdeki ikiz güzellik, kumsal döneminin saç renkleri bitmesine rağmen kış aylarında da kullanılmaya devam ediliyor. Sahil sarısı olarak da geçen bu renk, 2017 yılının kış aylarında da sizlere şık bir görünüm sağlayacak.

Gül Kurusu Saç Rengi

Gül Kurusu Saç Rengi: Gül kurusu rengi insanın renkli kişiliğini ortaya çıkarmaktadır. Bu saç rengi yaz aylarında olduğu kadar kış aylarında da bayanların favorisi haline gelmiştir. Anime etkisi yaratan bu renk, size tatlı ve farklı bir renk katacak. Kış aylarında gül kurusunu mutlaka tercih etmelisiniz.

Platin Gümüş Beyaz Saç Rengi

Platin Saç Rengi: Platin saç rengi, kış aylarında beyaz kar rengi ile uyum sağlayacaktır. Gümüşten beyaza her tonda saçlarınızı kışa uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Bu renk Hollywood’da da son dönemin en popülerleri arasında yer alıyor.

Kış İçin Saç Renkleri

Koyu Dipler: Özellikle İlkbahar ve Yaz aylarında saç diplerinin koyu olması farklı bir boyut kazandırmıştı. Bu koyu dipler sizin kış aylarında asi bir görünüme kavuşmanıza yardımcı olacak. Radikal bir değişiklik yapmak istemiyorsanız saç renginizden birkaç ton daha koyuyu seçebilirsiniz.

Sofistike Siyah Saç Rengi

Sofistike Siyah Saç Rengi: Bu saç rengi her dönemin zirvesinde yer almıştır. Bu asil ve koyu renk sizleri kış aylarında bambaşka bir boyuta taşıyacak. Simsiyah saçlar zor bir tercih olsa da, uyguladıktan sonra farkı sizde göreceksiniz.

Elektrik Kırmızısı Saç Rengi

Elektrik Kırmızısı: Bu renk son dönemlerin en popüleri olma yolunda ilerliyor. Bilindiği üzere bu renk daha önce pek sık kullanılmamıştı. Ancak bu sezon saç renkleri arasında kazanan elektrik kırmızısı oldu.

Eğer isterseniz bir önceki konumuz olan Hızlı Saç Uzatma Yöntemlerini inceleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir