Bulvar Moda

Kombin Önerileri, Makyaj Fikirleri, Saç Bakım Önerileri

Küçük Banyo Tasarımları

Evimizin bölümleri her zaman istediğimiz büyüklükte olmayabilir. Özellikle banyo bölümü küçük olabilir. Böyle durumlarda küçük banyo tasarımları konusunda yardıma ihtiyaç duyarız. Evinizin küçük bölümleri için yapacağınız küçük değişikler ile güzel bir tasarım oluşturabilirsiniz. Banyonuzun havasını değiştirecek fikirler için yazımızı okumaya devam edin.

Küçük Banyo Tasarımları

KÜÇÜK BANYO MODELLERİ

Dar ve Uzun Parçalar: Küçük banyo tasarımında dar ve uzun modelleri tercih edebilirsiniz. Bu tasarımlar hem şık oluyor hem de banyodaki kullanabileceğiniz alanı genişletiyor.

Endüstriyel Tasarıma Şans Verin: Endüstriyel tasarım çizgilerini banyoda kullanabilirsiniz. Bu tasarımlar küçük banyolar için vazgeçilmez bir hale gelebilir.

Çatı Katını Değerlendirmeyi Unutmayın: Küçük banyo tasarımları konusunda bir başka seçenek de çatı katını kullanmak olacaktır. Genelde çatı katı banyonun boş kısmı olarak kalmaktadır. Buralara dar banyo dolapları seçmeniz iyi olacaktır.

Dar Banyo Tasarımları

BANYO DEKORASYON ÖRNEKLERİ

Çift Renk Kullanın: Dar olan banyonuzu ferah ve geniş bir hale getirmek isterseniz, çift açık renk kullanmanız faydalı olacaktır. Eğer renk seçiminde sorun yaşıyorsanız, bir uzmandan yardım alabilirsiniz.

Küçük Eşyalar Tercih Edin: Eğer banyonuz küçük ise, küçük eşyalar da tercih etmeniz sizin için iyi olacaktır. Büyük eşyalar tercih etmeniz durumunda size yer kalmayacaktır.

Parlak Renkler: Parlak ve açık renkler ev dekorasyonu konusunda kesinlikle denenmesi gereken renklerdir. Bu renkler insanın içini açar, ruh halinizi düzeltir ve bulunduğunuz odayı daha geniş ve ferah bir duruma getirir. Evinizin diğer bölümleri ile uyumlu bir renk seçimi yapmanız banyo tasarımı konusunda size yardımcı olacaktır.

Ayrıca dekorasyon konusunda fikir almak için  İkea Avize Modelleri 2017 konumuzu inceleyebilirsiniz.

Diğer banyo tasarımlarını aşağıda bulabilirsiniz;

Dar Banyo Çözümleri

Dar Banyo Dolapları

Küçük Banyolar İçin Duşakabin Dolapları

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir