Bulvar Moda

Kombin Önerileri, Makyaj Fikirleri, Saç Bakım Önerileri

Mondi Koltuk Takımı ve Fiyatları 2017

Mobilya denilince akla ilk sıralarda gelen Mondi koltuk takımları 2017 yılında da yine yaşam alanlarınızı güzelleştirecek fikirler ile karşımıza çıkıyor. Hizmet anlayışı içerisinde yıllardır çizgisini bozmayan ve her zevke uygun tasarlanan Mondi koltuk takımı modelleri konusunda geniş bir seçim ağı sunuyor. Yaşam anlarınızı değerli kılacak Mondi oturma grupları da yine ailelerin ilgisini çekiyor.

MONDİ KOLTUK TAKIMI 2017

Bir bayan için en önemli şeyler arasında yaşam alanındaki tasarımdır. Evinde bulunan eşyaların zevkine uygun, tasarımı hoş ve ergonomik olmasını ister. Yaşam alanlarınızı değerli hale getirecek Mondi koltuk takımı modelleri ile sizler de rahatlığınızı ön planda tutabilir, şık tasarımları ile evinizi donatabilirsiniz. Genel olarak ailelerde en çok kullanılan bölüm oturma odasıdır. Sizler de oturma odanızın şık, rahat ve ferah bir tasarıma sahip olmasını istiyorsanız; mutlaka Mondi oturma grupları modellerini incelemelisiniz. Farklı renk ve desen seçeneğine sahip olan Mondi, geniş bir katalog sunmayı ihmal etmiyor.

Oturma odasında en çok rahat, yumuşak ve ergonomik modeller tercih edilmektedir. Evdeki vaktinizin çoğunun oturma odasında ve koltuk takımında geçeceğini göz önüne alırsak, bu konuya dikkat edilmesi şart. Ayrıca çekyat şeklinde olan koltuk takımları ile misafirlerinizi de rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Bazı modellerde bulunan sandık da bazı eşyalarınızın, misafirler için hazırlanmış yorgan yastık ya da örgülerin saklanması için oldukça faydalı olmaktadır.

Ayrıca bir önceki yazımız Alfemo bebek odası takımları 2017‘yi inceleyebilirsiniz.

Aşağıdan diğer Mondi oturma grupları modellerini inceleyebilirsiniz;

Mondi Bella Koltuk Takımı 2017

Mondi Elegance Koltuk Takımı 2017

Mondi Estrella Koltuk Takımı 2017

Mondi Eylül Koltuk Takımı 2017

Mondi Grand Koltuk Takımı 2017

Mondi Kapadokya Koltuk Takımı 2017

Mondi Lalezar Delüx Koltuk Takımı 2017

Mondi Larissa Delux Koltuk Takımı

Mondi Liza Koltuk Takımı 2017

Mondi Mabel Delüx Koltuk Takımı 2017

Mondi Porto Koltuk Takımı 2017

Mondi Şehrazat Delüx Koltuk Takımı 2017

Mondi Venüs Koltuk Takımı 2017

Mondi Vienna Koltuk Takımı 2017

Mondi West Koltuk Takimi 2017

Mondi Zeta Koltuk Takımı 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir