Bulvar Moda

Kombin Önerileri, Makyaj Fikirleri, Saç Bakım Önerileri

Okul İçin Kolay Saç Modelleri

Okul için saç modelleri kızların en çok sorduğu sorular arasında yer alıyor. Sabah erkenden kalkıp, saç yapmak her kız için oldukça zordur. Bu yüzden genellikle kolay saç modellerini tercih ederiz. Bulvar Moda ekibi olarak okul için saç modellerini sizler için derledik.

KOLAY SAÇ MODELLERİ ZAMAN KAZANDIRIYOR

Yaz aylarının geçmesi ile birlikte okullar açıldı. Öğrencilerin okul-ev arasında geçen hayatı da başlamış oldu. Okulda görünümüne dikkat eden ancak sabahları daha az vakitle daha şık bir görünüme sahip olmak isteyen kızlar için kolay saç modellerini makalemizin devamında bulabilirsiniz.

BASİT AMA ŞIK SAÇ MODELLERİ

Makalemizin devamında yer alan kolay saç modelleri, oldukça şık bir görünüm sağlamaktadır. Yarım topuz, yarım örgü, pratik maşa ve Hollanda örgüsü en çok tercih edilen saç modelleri arasında yer almaktadır. Basit saç modellerini okula gitmeden önce kolaylıkla yapabilirsiniz.

YARIM TOPUZ SAÇ MODELİ

Son dönemde kızların en çok tercih ettiği saç modelleri arasında yarım topuz saç modeli de yer alıyor. Yapımı oldukça basit olan bu saç modeli, kolay saç modelleri listemizde ilk sırada. Saçlarınızı ikiye ayırarak lastik ya da tel toka ile topuz haline getirebilirsiniz.

Yarım Topuz Saç Modeli

Yarım Topuz Saç Modeli

YARIM ÖRGÜ SAÇ MODELİ

Yarım topuz saç modelini sıkça kullandıysanız, sıradaki tercihini yarım örgü saç modeli olacaktır. Düz veya taç şeklinde örgü yaparak kısa süre içerisinde evden çıkmanız mümkün. Yeni sezonda da en çok tercih edilen saç modelleri arasında yer alıyor.

Yarım Örgü Saç Modeli

Yarım Örgü Saç Modeli

HOLLANDA ÖRGÜSÜ

Okula gittiğinizde şık ve sade bir saç modeline sahip olmak istiyorsanız, Hollanda örgüsü saç modelini kullanabilirsiniz. Hollanda örgüsünü klasik örgüden ayıran tek detay, dışa dönük ve havalı olması. Hollanda örgüsünü yapmak için bir arkadaşınızdan yardım alabilir ya da videomuzu izleyebilirsiniz.

Hollanda Örgüsü Saç Modeli

Hollanda Örgüsü Saç Modeli

PRATİK MAŞA DALGASI

Maşa dalgası kızların en çok tercih ettiği ve beğendiği modeller arasında yer alıyor. Maşa dalgası modelini okula gitmeden önce de 5 dakika içerisinde yapmanız mümkün. Yapmanız gereken tek şey; atkuyruğu saçlarınızı ayırıp maşalamak. Saçlarınızı tarayarak dalgaları açmanız, maşa dalgalarını ortaya çıkaracaktır.

Pratik Maşa Dalgası

Pratik Maşa Dalgası

Okula giderken yapabileceğiniz 10 kolay saç modeli;

Diğer saç modelleri;

At Kuyruğu Saç Modeli

At Kuyruğu Saç Modeli

Düzleştirici Dalgası Saç Modeli

Düzleştirici Dalgası Saç Modeli

Ev Topuzu Saç Modeli

Ev Topuzu Saç Modeli

Hacimli Fön Saç Modelleri

Hacimli Fön Saç Modelleri

Taç ve Saç Bandı Modelleri

Taç ve Saç Bandı Modelleri

Topuz Dalgası Saç Modelleri

Topuz Dalgası Saç Modelleri

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir