Bulvar Moda

Kombin Önerileri, Makyaj Fikirleri, Saç Bakım Önerileri

Olaplex Nedir? Olaplex Kullananlar

Son zamanlarda trend olan ve oldukça merak edilen Olaplex ürününü sizler için derledik. Oldukça popüler olan bu ürün, ünlüler tarafından da kullanılmıştır. Peki Olaplex nedir? Olaplex nasıl kullanılır?

OLAPLEX NEDİR? NE İŞE YARAR?

Olaplex ilk olarak yurt dışında çıkan bir üründür. Kısa süre içerisinde herkesin ilgisi haline gelen Olaplex, ülkemize de giriş yapmıştır. Bilindiği üzere saç rengini renginin açılması ve değiştirilmesi saç kırıkları oluşturur. “Olaplex ne işe yarar?” sorusunun cevabını ise yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Boyama ve renk açma sonrası oluşan kırıkları önlemek için üretilen bu ürün, Türkiye’de de sıkça kullanılmaktadır. Olaplex saçtaki kırılma ve kopmayı önler. Olaplex ayrıca saçlarınıza onarma işlemi de yapar.

Olaplex Kullananlar Yorum

OLAPLEX KULLANLANLAR

Olaplex ülkemize geldikten sonra özellikle kuaförler tarafından kullanılmaya başlanmış ve genellikle sosyete kesim tarafından tercih edilmiştir. Ancak son zamanlar Olaplex herkes tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Olaplex ayrıca evde de kolaylıkla uygulanabilmektedir.

Olaplex Kullananlar Çağla Şikel

Olaplex kullananlar arasında Çağla Şikel’de yer almaktadır. Çağla Şikel Instragram hesabı üzerinden paylaşım yapmış ve ürünü oldukça beğendiğini belirtmiştir. Olaplex kullananlardan gelen yorumlarda ise ürünün oldukça faydalı olduğu belirtilmiştir.

OLAPLEX EVDE NASIL UYGULANIR?

Olaplex 3 farklı numara ürün ile karşımıza çıkmaktadır. Bu ürünlerden 1 ve 2 nolu olanları profesyonel kişiler tarafından uygulanmak zorundadır. Ancak 3 numaralı ürün evde uygulanabilmektedir. Evde olaplex kullanımı oldukça kolaydır. Olaplex 3’ün fiyatı 120 ile 150 Türk Lirası arasında değişim göstermektedir.

Evde Olaplex Kullanımı

Olaplex No.3 adlı ürünü evinizde nemli ya da kuru saçlara uygulayabilirsiniz. 10 ile 30 dakika arasında bekledikten sonra saçlarınızı durulayabilirsiniz. Daha detaylı anlatım için ürünün içinden çıkan belgeden yararlanabilirsiniz. Olaplex sarı renk saçlar için daha faydalıdır. Bilindiği üzere saç boyama, saçlara ciddi şekilde zarar vermektedir. Olaplex bunu engellemektedir. Ayrıca saça ekstra güç vermektedir.

Olaplex Boya

Yukarıdaki resimde ise saç telinin yakın görüntüsünü görüyorsunuz. Olaplex kullanmadan boya yapılması durumunda saçlarınız soldaki gibi zarar görmektedir. Olaplex kullanmanız durumunda ise boyatmanıza rağmen saçlarınız sağdaki gibi güçlü olacaktır.

Olaplex ürünün kullanımı hakkında bilgi sahibi olmak için aşağıdaki videomuzu izleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir