Bulvar Moda

Kombin Önerileri, Makyaj Fikirleri, Saç Bakım Önerileri

Olduğunuzdan Daha Zayıf Gösteren Kıyafetler ve İpuçları

Çoğumuz zaman zaman vücudumuzun iyi olmadığını düşünüyoruz. Bazı zamanlarda ise artan kilolarımızı biran önce veremediğimiz için onları farklı şeylerle kapatmak isteriz. Peki, olduğunuzdan daha zayıf gösteren kıyafetler olduğunu biliyor muydunuz? Zayıf gösterme tüyolarımızı okuyarak, sizler de kilonuzu gizleyebilirsiniz. Eğer tesettür giyimi tercih etmek isterseniz şuradaki Trend Tesettür Kombinleri konumuzu inceleyebilirsiniz.

VÜCUT HATLARINIZA UYGUN KIYAFETLER SEÇİN

Eğer olduğunuzdan daha zayıf olmak istiyorsanız, öncelikle bedeninize uygun kıyafetler almalısınız. Hala kilolarınızı gizleyemiyorsanız; zayıf gösteren elbise ilk tercihiniz olabilir. Ayrıca kıyafet seçimi konusunda dikkatli olmalısınız. Eğer fazla kilolarınız var ise; bol kıyafetlerin içine saklanmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine hatlarınıza uygun kıyafetler tercih etmeniz daha iyi olacaktır.

Zayıf Gösteren Elbiseler

ÇORAP SEÇİMİNE DİKKAT EDİN

Kilonuzu gizleme konusunda çorap seçimi de oldukça önemlidir. Eğer bacaklarınız kalın ise desenli çoraplardan uzak durun. Bunun yerine siyah, desensiz, tek renk çoraplar tercih etmeniz daha uygun olacaktır. Zayıf gösteren çoraplar tercih ederek, olduğunuzdan daha zayıf görünmeniz mümkündür.

KOLYELERİN FAYDASINDAN YARARLANIN

Uzun ince kolyeler, sizleri de ince gösterir. Zayıf görünme konusunda oldukça faydalı olan bu kolyeler, dekoltenizi uzatır ve dikkati üstüne çeker. Bu sayede istemediğiniz bölgeleriniz ikinci planda kalır.

Zayıf Gösteren Kıyafetler

BALENLİ KORSE KULLANIN

Korse kullanmanız, vücudunuzu ciddi şekilde zayıf göstermektedir. Ayrıca dar elbise ve eteklerin altına da uyum sağlamaktadır. Balenli korse ile şık ve seksi bir görünüme sahip olmanız mümkündür. Eğer kilonuz fazla ise zayıf gösteren korse kullanmayı unutmayın.

Zayıf Gösteren Bluzlar

BEYAZ BLUZ İLK TERCİHLERİNİZ ARASINDA OLMALI

Özellikle kilolu bayanların gardırobunda beyaz bluz bulunmalıdır. Üst kısmınız iri görünüyor ise, hafif bele oturan, bol bir bluz tercih edin. Geniş V yakası olan bir bluz tercih etmeniz, sizi ince ve uzun bir görünüme kavuşturur.

ZAYIF GÖSTEREN PANTOLON SEÇİMİ

Eğer kilolu iseniz, ütü çizgisi önde pantolonları tercih etmeniz gerekmektedir. Ayrıca bu pantolonlar ceket ve gömlek ile de kolaylıkla kombin edilebilmektedir. Bacağınızı daha uzun ve ince gösteren çizgili pantolonlar birinci tercihiniz olmalıdır.

Zayıf Gösteren Elbise Modelleri

ŞİŞMAN HANIMLARIN VAZGEÇİLMEZİ: SİYAH!

Siyah renk, kilolu hanımların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Siyah renkte giydiğiniz kıyafetler otomatik olarak sizi birkaç kilo daha az gösterecektir. Eğer tamamen siyah giydiyseniz; şal, kolye ya da güzel bir kombin ile renk katmayı unutmayın.

AYAKKABI TERCİHİ

Bacaklarınızın daha güzel görünmesini istiyorsanız, asla düşük topuklu tercih etmeyin. Kilolu hanımlarda düşük topuk ya da babet ayakkabılar kilolu göstermektedir. Bunun yerine uzun topuklu, şık ayakkabılar seçmeye özen gösterin.

Zayıf Gösteren Elbise

ÇAPRAZ BAĞLANAN BLUZLAR

Eğer kilonuz fazla ise ve zaman zaman değişkenlik gösteriyorsa; çapraz bağlanan bluzu tercih edebilirsiniz. Bu bluzlar trend olduğu kadar faydalıdır da. Çapraz bağlanan bluzlar ile; kilo aldığınızda gevşek şekilde bağlayabilirsiniz. Kilo verdiğinizde ise sıkıca bağlamanız yeterli olacaktır.

Zayıf Gösteren Yelekler

YELEK İLE KİLONUZU GİZLEYİN

Vücudunuzun üst kısmının daha geniş olduğunu düşünüyorsanız; benzer renklerde yelek giymeyi deneyin. Farkı sizde göreceksiniz. Yelekler ile kilonuzu kolaylıkla gizleyebilirsiniz.

YAKIN RENKLER TERCİH EDİN

Eğer vücudunuzun uzun ve zayıf görünmesini istiyorsanız; aynı renk veya benzer renk tercih edin. Aynı renkten oluşan kombinler sizi daha güzel ve zayıf gösterecektir.

Zayıf Gösteren Bel Korsesi

İNCE GÖSTEREN BEL KORSELERİ

Son olarak bel bölgenizini geniş ve çirkin durduğunu düşünüyorsanız; ince gösteren bel korseleri tercih edebilirsiniz. Bu korseler fazla kilolarınızı kolay bir şekilde saklayacaktır. Bu bel korseleri ile karın ve bel bölgesini kontrol altına alırsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir