Bulvar Moda

Kombin Önerileri, Makyaj Fikirleri, Saç Bakım Önerileri

Yılbaşı İçin Saç Modelleri 2016/2017

2017 yılı yılbaşı saç modelleri her bayanın merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Yılbaşında farklı saç modelleri ile kendinize renk katabilirsiniz. Yılın son günlerinde şık bir görünüme sahip olmak tabi ki her bayanın hakkıdır. Hem “Yeni yıla nasıl girerseniz, bütün sene öyle geçermiş”, sizler de yeni yıla şık saç modelleri ile giriş yapabilirsiniz. 2017 yılbaşı saç modelleri ile yeni yıla müthiş bir giriş yapabilirsiniz.

2017 YILBAŞI SAÇ MODELLERİ

Yılbaşına uygun saç modellerini Bulvar Moda ekibi olarak sizler için derledik. Eğer sizin de yılbaşı saç modelleri ile ilgili fikirleriniz var ise konu altından yorum olarak yazabilirsiniz.

Yılbaşı Simli Saç Modeli

-Parıltılı Köklü Saç Modeli

Saçınıza mükemmel bir görünüm sağlamanız için oldukça önemli bir saç modelidir. Bu model oldukça hayali görünse de, yılbaşı gecesinde sizleri bambaşka bir görünüme kavuşturacak. Jel ile saçınıza şekil verin. Daha sonra parıltılı jel ile saçlarınızı destekleyin. Bu yeni görünüm sizi yılbaşı gecesinin en şık bayanı yapacak.

2017 Yılbaşı Pembe Saç Modeli

-Pembe Tonlar ve Boynuz Tarak

Yılbaşı denince akla Noel Baba ve geyikleri gelir. Geyiklerin boynuzları ise yılbaşının simgeleri arasında yer alır. Pembe renk bir saçı farklı renk ile kombinlemeniz kolay olacaktır. Boynuz tarak taktığınızda ise müthiş bir görünüme kavuşacaksınız.

Yılbaşı Saç Modelleri 2017

-Gümüş ve Pastel Renk

Bu renk uyumu en iyi tatil saçları arasında yer almaktadır. Örgülü güller, müthiş bir parti saç modeli olmaktadır. Renklerin birbiri ile cümbüşü olan bu saç modeli, yılbaşının enleri arasında yer almaktadır.

Yılbaşı Saç Modelleri 2017

-Işıldayan Örgü Modeli

Halo örgüler her zaman bayanların gözdesi olmuştur. Bu örgülere bir de simler eklendiğinde bambaşka bir görünüm olmaktadır. Parlayan ve ışıldayan saç modeli, sizi o gece bir adım öne çıkaracaktır.

Yılbaşı Saç Modelleri 2017

-Gökkuşağı Saç

Gökkuşağı saç modeli tercih edilmesi zor bir modeldir. Ancak yapıldığı taktirde size muhteşem bir görünüm sağlayacaktır. Ayrıca saçlarınızın arasına saç takıları takmanız da farklı bir modelin ortaya çıkmasını sağlayacaktır.

Yılbaşı Saç Modelleri 2017

-Saç Yüzükleri İle Örgü

Yılbaşında basit ancak şık bir saç görünümüne sahip olmak istiyorsanız; saç yüzükleri ile örgü modeli oluşturun.

Yılbaşı Saç Modelleri 2017

-At Kuyruğu Örgü

Omuzu geçen bu at kuyruğu modelleri son yılların en trend saç modelleri arasında yer almaktadır. Kuyruk kısmına örgü yapıldığında ise bambaşka bir model haline gelmektedir.

Bir önceki konumuz olan Kış Saç Renkleri 2017 konumuzu inceleyebilirsiniz.

Bazı yılbaşı saç modellerini sizler için derledik;

Yılbaşı Saç Modelleri 2017

Yılbaşı Saç Modelleri 2017

Yılbaşı Saç Modelleri 2017

 

Yılbaşı Saç Modelleri 2017

Yılbaşı Saç Modelleri 2017

Yılbaşı Saç Modelleri 2017

Yılbaşı Saç Modelleri 2017

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir